Home ШОУ БИЗз Балкан Драстична промена: Ќерката на Цеца стана русокоса

Драстична промена: Ќерката на Цеца стана русокоса

SHARE

Кога Анастасија Ражњатовиќ на Инстаграм објавила неколку фотографии на кои се гледа дека ја променила фризурата и станала русокоса, таа ги изненадила своите фанови и пријатело.

Ќерката на Цеца Ражњатовиќ досега експериментирала со ралични нијанси – од црна до бринета.

А, ако се суди по озитивните коментари на Интернет, Анастасија овој пат ја погодила вистинската боја.

Како ви се допаѓа?

Анастасија стана русокоса

РЕКЛАМИ:
Loading...