Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Драстична промена: Моника Белучи ја скрати косата

Драстична промена: Моника Белучи ја скрати косата

2858
0
SHARE

Моника Белучи е една од најубавите жени во светот, која со својата природна убавина и сексипил зрачи со години.

Актерката е позната по своите секси облини, но и долгата црна коса.

Но, очигледно Белучи посака да направи промена, па ја скрати косата.

Актерката ги следи светските трендови, па моментално има „long-bob“ фризура.

Како ви се допаѓа?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here