Home ШОУ БИЗз Мак сцена Другарките се смирија: Тамара Тодевска објави фотографија од синот на Катарина Иваноска

Другарките се смирија: Тамара Тодевска објави фотографија од синот на Катарина Иваноска

SHARE

Тамара Тодевска и Катарина Ивановска беа најдобри пријателки, иако пред некоја година ставија крај на нивното пријателство.

Но, очигледно дојде крај на „војната“, односно мајчинството повторно ги зближи ѕвездите.

Вчера на Инстаграм, Тамара објави фотографија од дневно кафе на која освен нејзината ќерка Хана, можеа да се забележат уште неколку деца, помеѓу кои најверојатно и синот на Кики.

На фотографијата до последната количка стои името Вања, што предизивика да помислиме дека другарките се смириле.

Направете споредба барем со количките, бидејќи Катарина сеуште и го нема покажано синот на јавноста.

Што мислите, повторно другарки или не?

Me and my baby ???? #ohrid #ohridlake #beachlife #beautifuldestinations

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on