Home КУЛТУРА Настани Дупла балканската забава со Николија и Реља во дискотеката „Central Park“

Дупла балканската забава со Николија и Реља во дискотеката „Central Park“

SHARE

Најдобрата дискотеката во Скопје – Central Park со гордост ви најавува две големи ѕвезди со забава која што ќе се памети.

Овој четврток 24 август не го пропуштајте српскиот миленик на скопските девојки Реља Поповиќ, кој повторно ќе го „запали“ Скопје изведувајки ги неговите најголеми хитови.

А дополнително загревање ве очекува веќе следниот ден 25 август со најатрактивната ар-ем-би ѕвезда во Србија и регионот Николија, која за прв пат ќе настапи во Скопје и ветува незаборавна журка до изгрејсонце.

Поминете две вечери во добра забава заедно со Реља и Николија во живо во вашето омилено диско.

РЕКЛАМИ:
Loading...