Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Два дена носи ист аутфит: Што се случува со Ким Кардашијан

Два дена носи ист аутфит: Што се случува со Ким Кардашијан

167
0
SHARE

Ким Кардашијан важи за модна икона, која не сме навикнати два дена по ред да ја гледаме во ист аутфит.

Но, изгледа семејните обврски, поточно роденденот на ќерката Норт ја спречија старлетата да внимава на својот изглед.

Ким во четвртокот се појави во тренерки, бела маичка и патики, а истото се случи и еден ден подоцна.

Таа во петокот замина во студио во Лос Анџелес каде повторно се појави во истиот аутфит, поточно овој пат само патиките беа различни.

Изгледа Ким не сака да го смени лежерниот аутфит за тесни фармерки и високи потпетици.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here