Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Два месеци по породувањето: Бијонсе позира со гол стомак и кратки шорцеви

Два месеци по породувањето: Бијонсе позира со гол стомак и кратки шорцеви

SHARE

Во јуни таа стана мајка по втор пат на близнаците Руми и Сер.

А, речиси два месеци по породувањето, Бијонсе е во одлична форма е која сака да ја покажува преку социјаните мрежи.

Пејачката на нејзината страна, но и Инстаграм објави фотографии во мини шорцеви и кроп топ маичка што ги изненади сите.

39-годишната мајка на три деца изгледа одлично, а никој не би рекол дека само што роди близаци.

Со овој стајлинг Бијонсе присуствуваше на концертот на Кендрик Ламар заедно со нејзината ќерка Блу Ајви.