Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Два месеци по породувањето: Серена Вилијамс во мини фустан на црвениот тепих

Два месеци по породувањето: Серена Вилијамс во мини фустан на црвениот тепих

SHARE

Серена Вилијамс се породи пред два месеци и на свет ја донесе ќерката Алексис Олимпија.

А, синоќа тенисерката го имаше своето прво јавно појавување по породувањето.

Серена се појави на црвениот тепих во црн мини фустан, која ја истакна нејзината фигура.

Изгледа одлично!

РЕКЛАМИ: ---