Home INFO Дворец како од бајка: Погледнете во каков луксуз живее дечкото на Тања...

Дворец како од бајка: Погледнете во каков луксуз живее дечкото на Тања Савиќ (видео)

реклама:G Natural

Љубовнот живот на српската фолк пејачка секогаш е на мета на медумите. По нејзиниот бурен брак кој заврши скандалозно, се шпекулра дека пејачката има нова љубов.

Наводно станува збор за Драшко Станивуковиќ, градоначалник на Бања Лука.

Според српските медиуми, Станивуковиќ е мета на многу дами од естрадата, меѓу кои и ријалити ѕвездата Кија Коцкар за која се зборува дека била блиска со политичарот.

Според пишувањата на дел од српските медиуми, поради аферата со Тања, градоначалникот останал без својата долгогодишна девојка. Савиќ ниту ја демантирала ниту пак потврдила информацијата за нејзната наводна нова љубовна врска.

Во меѓувреме, погледнете во каков луксуз живее Драшко.

РЕКЛАМИ: Hotel Premier Bansko ----------------------------------------------------