Home ШОУ БИЗз Трач Џеј Зи и Бијонсе не сакаат да се дружат со Кање Вест...

Џеј Зи и Бијонсе не сакаат да се дружат со Кање Вест и Ким Кардашијан

SHARE

Деновиве се шушка дека постои тензија помеѓу Џеј Зи и неговиот пријател/колега/партнер на новиот албум, Кање Вест.

А кој е проблемот?

Па според американските таблоиди: Ким Кардашијан.

Имено, Џеј Зи не е среќен поради врската на Кање Вест со Ким Кардашијан и дека тој и Бијонсе не сакаат да бидат „во иста соба“ со другиот пар.

 

Пријател на момците тврди дека Џеј Зи и Бијонсе одбиле да влезат на вечерата која ја организирал Кармело Ентони, се додека не си заминале Ким и Кање.

Истиот пријател тврди дека „Бијонсе не сака да биде на иста слика со било која Кардашијан“.

РЕКЛАМИ:
Loading...