Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Џесика Симпсон ги продава првите фотографии од ќерка и

Џесика Симпсон ги продава првите фотографии од ќерка и

SHARE

Џесика Симпсон (31) и нејзиниот вереник Ерик Џонсон (32) ќе ги продадат фотографиите на првородената ќерка Маквел Дру.

Пејачката би можела да заработи скоро половина милион долари од првата фотографија на нивната тукушто родена ќерка.

– Парите не и се важни. Горда е на ќерка и, и сака целиот свет да ја запознае, изјавил нејзиниот татко и менаџер Џо.

Џесика и поранешниот американски фудбалер ја добија првата ќерка тешка 4,4 килограми на 1 мај.

РЕКЛАМИ:
Loading...