Home INFO Ќе ја препознаете ли? Познатата Северина не била одсекогаш волку згодна (фото)

Ќе ја препознаете ли? Познатата Северина не била одсекогаш волку згодна (фото)

SHARE

Поп пејачката Северина секогаш е актуелна во јавноста.

Таа со години важи за модна икона и секс бомба на балканските простори, но од секогаш не била вака згодна.

На интернет повторно е актуелна една ретро фотографија од пејачката, направена во далечната 2009 година.

Пејачката била на одмор во Дубровник, со тогашниот вереник. На фотографијата веднаш се приметуваат нејзините облини, а само неколку години подоцна, сексипилната пејачка го среди своето тело до совшенство.

Без разлика дали „шета“ облини или фит тело, убавата Северина секогаш ќе мами машки погледи.

РЕКЛАМИ:
Loading...