Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Еден месец по крајот на „Два ипол мажи“, Алан е непрепознатлив

Еден месец по крајот на „Два ипол мажи“, Алан е непрепознатлив

SHARE

Џон Крајер долго време ја играше една од главните улоги во популарната серија „Два ипол мажи“.

Првата епизода беше емитувана во септември 2003 година, а последната во февруари оваа година.

Во текот на 12 години, колку што ја играше улогата на Алан, Џон се промени.

Крајер денеска има 50 години.

Набрзо откако серијата заврши, Алан драстично го промени имиџито, но и понатаму може да се смета за привлечен маж.

Џон Крајер

По завршувањето на серијата „Два ипол мажи“, Крајер напиша мемоари за сите работи кои му се случиле за време на 30-годишната актерска кариера.

Џон Крајер

Тој во актерските води влезе многу млад, со оглед на тоа што и родителите му биле актери. Во едно интервју откри дека од мал „сакал да биде дел од магичниот актерски свет“.

Џон Крајер

Видео: Последната сцена од финалната епизода на „Два ипол мажи“

РЕКЛАМИ:
Loading...