Home INFO Екс сопругот на Џенифер Лопез глуми во нејзиниот нов спот (видео)

Екс сопругот на Џенифер Лопез глуми во нејзиниот нов спот (видео)

SHARE

Џенифер Лопез го објави видеото за најновиот сингл насловен „Ni Tu Ni Yo“, во кое се појавува и нејзиниот екс сопруг, Марк Антони.

Пејачот на почетокот е во улога на „менаџер“ на латино убавицата кој и договара фотосесија.

Во видеото Џеј Ло се појавува во неколку провокативни изгледи, па дури и гола.

Погледнете.

РЕКЛАМИ:
Loading...