Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ексклузивно на снимањето на новиот спот на Тамара

Ексклузивно на снимањето на новиот спот на Тамара

SHARE

Тамара Тодевска секогаш има можност да понуди нешто ново и уникатно од нејзините колеги на македонската естрада и тоа знае секогаш добро да го покаже.

Ексклузивно, екипата на „Екстра Ексклузив“ беше на снимањето на нејзиниот нов спот за песната „Само сакам да“

Тамара вели дека оваа песна е стилски поразлична од она што го работела досега. Станува збор за многу модерна песна која ја направија Бертан Арслани и Тони Зен.

Инаку, како што откри и самата Тамара за „Екстра Ексклузив“, се работи за песна направена пред две години, но песна која дури сега ја здогледува „светлината на денот“.

Како помина снимањето на видеото и што друго изјави Тамара за  екипата на „Екстра Ексклузив“, слушнете во продожение.

РЕКЛАМИ:
Loading...