Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ексклузивно: Ѕирнете во домот на Боки 13 (видео)

Ексклузивно: Ѕирнете во домот на Боки 13 (видео)

SHARE

Екипата на Екстра Ексклузив, ексклузивно ја имаше можноста да го посети Боки 13 во неговиот дом, како што вели тој, тоа е реткост.

Во овој период од годината, кога се се врти околу празниците и дочекот на Новата Година, еве каква е атмосферата во домот на шоуменот Боки 13.

Вели дека оваа 2013 година ќе ја памти по некој вид созревање, затоа што бил во медиумска изолација. Вели дека почуствувал потреба да се повлече и ова е второто интервју кое го дал.

Верува ли во Дедо Мраз, како му е украсена елката и како се подготвува за Новогодишната ноќ, дознајте во прилогот во продолжение.

РЕКЛАМИ:
Loading...