Home INFO Елегантна и сензуална: Новата колекција Lisca

Елегантна и сензуална: Новата колекција Lisca

SHARE
Lisca Fashion

Долната облека е одраз на карактерот, на расположението, одраз на стилот, а Lisca долгогодишен синоним за женственост и стил. Препознатливите Lisca мотиви, романтични и заводливи композиции на материјали и дезени во духот на сезоната, наново ќе ве инспирираат да ја раскажете приказната за вашиот униктен моден стил. Грижливо избраните детали: тантела и модерен вез, транспарентни додатоци, сатенски завршетоци и романтичен принт со пролетни рози, воодушевуваат со својата хармоничност на секое од префинетите парчиња на колекцијата пролет/лето 2018.

За себе бирајте го само најдоброто! Дамите што еднаш ја откриле сензуалната моќ, префинетиот дизајн и удобноста на Lisca засекогаш остануваат верни на брендот, кој е еден од најпрепознатливите во својата бранша.

Уживајте во богатиот избор на модели во рамките на линиите на новата колекција!


РЕКЛАМИ: ---