Home ШОУ БИЗз Мак сцена Елена Ристеска ја доби најљубовната порака досега

Елена Ристеска ја доби најљубовната порака досега

SHARE

Елена Ристеска е на сцената безмалку деценија и пол и за тоа време стекна голем број фанови.

Таа постојано има поддршка од нив покрај сите нејзини предизвици и успеси, па така еден од нив и остави емотивна порака полна љубов.

Што возвратила Елена на ова незнаеме.

Но едно е сигурно.  Елена навистина има верни обожаватели кои и го чуваат грбот, а со тоа и поголема мотивација за повеќе успеси.

Погледнете ја пораката…

елена

РЕКЛАМИ:
Loading...