Home ШОУ БИЗз Мак сцена Елена Ристеска заврши во прегратките на овој македонски диџеј

Елена Ристеска заврши во прегратките на овој македонски диџеј

321
0
SHARE

Елена Ристеска моментално ужива на плажа, од каде секојдневно објавува фотографии на Инстаграм.

И додека пејачката е на плажа и се разладува, мора да се мисли и на работа.

Елена на Инстаграм „стори“ објави фотографија со која го најави нејзиниот следен настап во еден македонски град, но интересно беше со кого таа е на фотографијата.

Пејачката е со диџеј Никифор, кој всушност и направи промоција за претстојниот ангажман.

Елена и Никифор се пријатели со години.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here