Home ШОУ БИЗз Мак сцена Елена Ристевска ужива во Дубаи

Елена Ристевска ужива во Дубаи

SHARE

Елена Ристевска моментално ужива во убавините на Дубаи, а оттаму секојдневно постира фотографии на својот Инстаграм профил.

Почитувајќи ја традицијата, 31-годишната музичка ѕвезда на неколку објави позира со марама на главата, но и неколку кратки фустанчиња кои ги истакнаа нејзините нозе и тело.

Погледнете како Елена поминува на својот одмор.

#ilovedubai #wherethemagichappens #beautiful #dubai #burjalarab

A post shared by E L E N A ♥️???? (@elenaristeskaofficial) on

With my @mersihaakazim enjoying Dubai… #Dubai

A post shared by E L E N A ♥️???? (@elenaristeskaofficial) on

#Dubaiatnight #Dubai #nightout #Dubaimarina #lifestyle #shinebrightlikeadiamond #magic

A post shared by E L E N A ♥️???? (@elenaristeskaofficial) on