Home LIFE STYLE Мода и Убавина Емили Ратајковски во проѕирен фустан ја покажа нејзината совршена фигура

Емили Ратајковски во проѕирен фустан ја покажа нејзината совршена фигура

SHARE

Преубавата манекенка Емили Ратајковски уште еднаш покажа зошто е една од најпосакуваните жени во светот и зошто е уште повеќе барана во модниот свет.

Манекенката, која се прослави со појавувањето во спотот за песната „Blurred Lines“ на Робин Тик и Фарел Вилијамс, не престанува да ги олни списанијата со нејзините провокативни фотографии.

На снимањето за фотосесијата за списанието „GQ“, Емили овој пат носеше проѕирен фустан кој целосно ја откри нејзината беспрекорна фигура.

Емили Ратајковски