Home INFO Емотивна фотографија:Бившата сопруга на Ентони Бордејн ја разбранува јавноста

Емотивна фотографија:Бившата сопруга на Ентони Бордејн ја разбранува јавноста

SHARE

Смртта на славниот готвач го погоди целиот свет, а особено неговите најблиски. Но неговата малолетна ќерка Ариана нашла утеха во музиката и со својот потег покажа исклучителна храброст.
Бившата сопруга на Ентони Бордејн на Инстаграм објави фотографија од неодамнешниот настап на Ариана на музички фестивал со Њу Јорк. Единаесетгодишното девојче на себе ги имала чизмите кои и ги подарил татко и.
“Нашето мало девојче имаше концерт. Беше неверојатна, толку храбра и силна. Ги носеше чизмите кои ти и ги купи. Се надевам дека уживаш во патувањето, каде и да си” – напиша Отавиа на својот Инстаграм.

РЕКЛАМИ: ---