Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Енрике Иглесијас и Ана Курникова прв пат во јавност по раѓањето на...

Енрике Иглесијас и Ана Курникова прв пат во јавност по раѓањето на близнаците

SHARE

Енрике Иглесијас и Ана Курникова пред еден месец станаа родители на близнаци.

Славниот пар успеа во тајност да ја држи бременоста на тенисерката.

Но, Енрике и Ана беа фотографиран за првпат во јавност по раѓањето на малите Луси и Николас.

42-годишниот пејач и 36-годишната поранешна тенисерка уживаа на јахта во Мајами заедно со нивните миленици.