Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Енрике Иглесијас објави емотивно видео со ќерката

Енрике Иглесијас објави емотивно видео со ќерката

SHARE

Енрике Иглесијас и Ана Курникова моментално ги живеат најубавите мигови од нивната љубоц која неодамна беше крунисана со две преслатки близначиња.

Иако парот не открива многу работи за децата, во последното видео на Инстаграм Енрике реши да покаже колку е прекрасна неговата ќеркичка Луси.

Тој откри дека Луси е неговото сонце и не може да се насити од тоа да ја опсипува со бакнежи.

can't get enough of my sunshine

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Очигледно дека Енрике е посветен татко на близнаците Луси и Николас, бидејќи, според видеата што ги прикачува на Инстаграм, Ана не е комплетно преоптоварена со обврски, па има време и да вежба.

????????????????⚽️????????

A post shared by ???? Anna ????Аня (@annakournikova) on