Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ева Лонгорија го покажа задникот во танга бикини

Ева Лонгорија го покажа задникот во танга бикини

2725
0
SHARE

Ева Лонгорија стана светски популарна во периодот од 2004-2012-та година со улогата на Габриела во „Очајни домаќинки“.

Латино убавицата продолжи да плени со својата убавина и по завршувањето на серијата, а стана заштитно лице и на неколку светски брендови, помеѓу кои и „Лореал“.

Дека има природна убавина потврди и на плажите во Шпанија, каде одмара со сопругот Хозе Бастон.

42-годишната Ева се појави во едноделно бикини кое за прв пат го покажа нејзиниот задник во танга.

Актерката изгледа неверојатно добро!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here