Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ева Лонгорија се нашали на своја сметка и ги насмеа сите (фото)

Ева Лонгорија се нашали на своја сметка и ги насмеа сите (фото)

SHARE

Познатата глумица Ева Лонгорија нема проблем да направи шала на своја сметка, па овој пат направи една фотографија која ги насмеа сите нејзини фанови.

Глумицата Ева Лонгорија е една од најубавите жени на светот. Она што ја издвојува од другите е нејзината висина од 157 центиметри, што од секогаш и било повод да се нашали на своја сметка.

Имено, таа објави фотографија со манекенката Карли Клос, затоа што на овој начин сакала да и честита роденден.

РЕКЛАМИ:
Loading...