Home INFO Еве како изгледа Весна Змијанац без грам шминка

Еве како изгледа Весна Змијанац без грам шминка

SHARE

Српската пејачка Весна Змијанац секогаш е средена.

Нејзе многу ретко можете да ја видите без шминкаили во опуштена комбинација.

Меѓутоа српските папараци ја уловија на аеродромот во Белград без грам шминка како се враќа дома.

Пејачката на себе имаше скапа бунда, но поради наочарите и капата никој не ја препозна.

весна змијанац

весна змијанац

весна змијанац

РЕКЛАМИ:
Loading...