Home ШОУ БИЗз Балкан Еве како изгледал познатиот Бали Бег во тинејџерските денови (ФОТО)

Еве како изгледал познатиот Бали Бег во тинејџерските денови (ФОТО)

реклама:МЕЛЕМ ОД КАНТАРИОН

Тој е еден од најпопуларните турски актери, кој се стекна со слава и во Македонија а денес е миленик на милиони жени на Балканот и пошироко.

Славата ја стекна со улогата на Бали бег во серијата „Сулејман величествениот“, која постигна огромен успех на регионов.

Погледнете како изгледал Бурак Озџвит на почетокот од својата актерска кариера.

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------