Home INFO Еве како изгледаше Јелена Карлеуша на нејзината прва свадба пред 15 години...

Еве како изгледаше Јелена Карлеуша на нејзината прва свадба пред 15 години (ВИДЕО)

SHARE

Кога во 2002 година снимала албум за “BK Sound”, поп пејачката Јелена Карлеуша започнала романса со Бојан Кариќ, еден од наследниците на богатото семејство Кариќ.

Се венчаа во септември, 2004та година но по неполни пет месеци брак парот се раздели.

Се шпекулираше дека Карлеуша го изневерила Бојан со телохранотелот, додека таа тврдеше дека сето ова и е наместено со цел да и се уништи бракот.

Погледнете дел од свадбената церемонија и како изгледаше Јелена како невеста.

РЕКЛАМИ: ---