Home ШОУ БИЗз Балкан Еве како Јелена Карлеуша го прослави 39-от роденден (фото)

Еве како Јелена Карлеуша го прослави 39-от роденден (фото)

SHARE

Јелена Карлеуша денес го слави 39-от роденден, а забавата започна во кругот на нејзиното семејство во Истанбул.

Таа на Инстаграм сподели неколку фотографии на кои е во друштво на сопругот Душко Тошиќ и ќерките Атина и Ника.

Dinner time ????‍????‍????‍????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

????????????#mygirls

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

It's my birthday ????????????????????????????????????????????????????????????????????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

За интимната прослава Карлеуша се одлучи за црвен фустан во комбинација со лилакови чизми од „Баленсијага“.

Hello!❤️???? Waiting in my birthday like… Wearing Givenchy dress and @balenciaga boots

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Инаку прва која и го честиташе роденденот преку социјалните мрежи беше нејзината мајка Дивна, која објави нејзина фотографија со емотивна порака.