Home ЗАБАВА Tv + Reality Еве како успешно се промовира реално шоу! (+18)

Еве како успешно се промовира реално шоу! (+18)

SHARE

Покрај толку многу реални шоуа актуелни во телевизискиот етер во светот, се повеќе станува тешко да промовираш ново, а луѓето да го забележат.

Се покажа и се докажа дека сексот и голотијата купуваат се, а тоа добро го искористи и оваа дама.

Роднина на фудбалерот Вејн Руни со жежок топлес едиторија одлучила да го промовира своето прво реално шоу „Секс, лаги и како да го „обработиш“ фраерот“.

33-годишниот модел Холи Хендерсом, за која неодамна се дозна дека му е роднина на Вејн Руни, вчера ја доживеа премиерата на првата епозода на сопственото реално шоу кое почнува да се прикажува на британскиот Канал 4.

„Секс, лаги и како да го „обработиш“ фраерот“ е реално шоу кое го следи светот на убавите девојки кои со својот шарм, сексапил и физички атрибути успеваат да го привлечат вниманието на мажите кои ги опсипуваат со подароци.

Како што шоуто ќе покаже, некои од нив од своите супер богати момчиња добиваат и џепарлак кој секој месец се уплатуваат на нивните сметки.

А, за да го промовира своето реално шоу за светот на спонзорушите, Холи одлучила да сними жежок топлес едиторија во кој покажа некои од своите „оружја“ со кои го освојува срцето и новчаникот на богатите момци.

Да не должиме повеќе … Оваа слика беше дел од промотивниот материјал за нејзиното реално шоу.