Home ШОУ БИЗз Балкан Еве како Владо Вуксановиќ реагирал на веста дека Наташа Беквалац се омажила

Еве како Владо Вуксановиќ реагирал на веста дека Наташа Беквалац се омажила

SHARE

Пејачката Наташа Беквалац се омажи за ракометарот Љуба Јовановиќ на 14 јануари оваа година, и тоа на родененот на нејзиниот поранешен вереник, манекенот Владо Вуксановиќ.

Не се знае дали Наташа го одбрала овој датум случајно или намерно, но Владо не стигнал да и честита на свадбата.

Манекенот, кој неодамна се врати од Колумбија, на Твитер ја прокоментирал свадбата на неговата поранешна вереница:

– Тоа кога поранешната ќе се омажи на твојот роденден, напишал Владо.

РЕКЛАМИ:
Loading...