Home INFO Еве каков подарок доби синот на Меган и Хари од својата прабаба

Еве каков подарок доби синот на Меган и Хари од својата прабаба

реклама:Велигден со Стаф

Кралицата Елизабета му подари вреден подарок на својот правнук Арчи, синот на принцот Хари и војвотката од Сасекс Меган Маркл.

Кралицата му подарила на бебето дел од својот дом во Бакингемската палата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------