Home INFO Еве со кој славен пејач била во врска принцезата Дајана!(Видео)

Еве со кој славен пејач била во врска принцезата Дајана!(Видео)

реклама:ХитКујна канал

Многу години по смртта на омилената принцеза Дајана, не стивнуваат пикантериите за нејзиниот приватен живот.
Познатиот пејач Брајан Адамс долго време имал посебен однос со сега покојната принцеза Дијана, а нејзиниот батлер открил дека ова пријателство преминало во љубовна врска.

Адамс гостувал во тв шоу на познат водител и останал затечен кога водителот го запрашал дали бил во врска со Дајана.
Водителот открил дека има информации дека Брајан тајно влегувал во кралската палата за да се види со Дајана. Овие информации ги дознал директно од батлерот на принцезата.

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“