Home INFO Еве со кој трик Меган Маркл изгледа совршено на сите фотографии

Еве со кој трик Меган Маркл изгледа совршено на сите фотографии

реклама:G Natural

Бившата актерка, а сега и бивша војвотка Меган Маркл постојано е во центарот на вниманието во светските медиуми.

Фото-репортерите постојано ја следат во чекор, а таа очигледно знае како треба да позира и на сите фотографии изгледа одлично.

Актерката се подготвува за гламурозната свадба со принцот Хари.

Со овој трик Меган се служи од 2013-та година, а истиот си доби и име – „поза како принцеза“.

Погледнете ја оваа поза и на следната фотографија обидете се да ја примените.

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“