Home ШОУ БИЗз Мак сцена Еве со кого летува Каролина на Миконос

Еве со кого летува Каролина на Миконос

реклама:G Natural

За разлика од минатите години кога споделуваше само пејзажи, нашата поп пејачка Каролина Гочева ова лето таа реши да ги почести своите фанови со детали од својот одмор од нејзината омилена дестинација Миконос.

Таа како и лани на овој грчки остров ужива со својот сопруг Михаил Корубин, но во нивната летна авантура им се придружија и некои од нашите јавни фаци меѓу кои е радио водителката Ана Шутиноска од Антена 5 со својот вереник.

#sunsetchasers ❤️

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------