Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Еве зошто раскинале Џенифер Лопез и Алекс Родригез?!

Еве зошто раскинале Џенифер Лопез и Алекс Родригез?!

реклама:G Natural

Откако Џенифер Лопез и Алекс Родригез ја раскинаа својата врска а со тоа и својата свршувачка медиумите не престануваат да објавуваат информации за нивниот живот и да ги следат во чекор.

Извор близок до пејачката тврди дека причината за нивното раскинување не е неверство како што некои од таблоидите пишуваа туку дека сепак се работи за проблеми со менаџирање на парите и бизнисите.

Чашата ја прелила идеата за заеднички бренд кој извесен период го подготвувале но заглавиле околу договорот за трошењето на парите и вложувањето.

Очигледно сепак парите и неконтролираното трошење од страна на Алекс сепак се главната причина за раскинувањето.

Во меќувреме Џенифер и се врати на старата љубов Бен Афлек со кој се чини ќе има повеќе разбирање со оглед на тоа дека се во иста индустрија, за разлика од Алекс.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------