Home ШОУ БИЗз Балкан Еве зошто се искараа Вељко и Анастасија (видео)

Еве зошто се искараа Вељко и Анастасија (видео)

SHARE

Децата на Цеца, Анастасија и Вељко Ражнатовиќ важат за брат и сестра кои многу се сакаат и добро се сложуваат, но една постапка на Вељко многу ја налути неговата сестра.

Зошто се врати од Бања Лука, Вељко веднаш сакал да се поздрави со неговата сестра која спиела.

Тој на неколку начини пробуваше да ја разбуди, но не му успеваше.

Анастасија беше во длабок сон и воопшто не и се допадна што Вељко ја буди па почна да му се дере.

Dobro jutro ???? @raznatovic_anastasija

A post shared by Veljko Raznatovic (@vraz96) on

РЕКЛАМИ:
Loading...