Home INFO Еве зошто се разведе од Анџелина Џоли: Исповед на Били Боб Торнтон

Еве зошто се разведе од Анџелина Џоли: Исповед на Били Боб Торнтон

реклама:G Natural

Анџелина Џоли и актерот Били Боб Торнтон беа во брак од 200о до 2003 година.
И до денес, Били има само пофални зборови за својата бивша сопруга.

Во интервју кое го дал, тој ја открива вистинската причина за распадот на нивниот брак:

“Во едно бевме сосема различни. Додека за неа светот беше сцена, јас имам фобија од луѓе и од јавни простори. Оваа разлика е единствената причина што повеќе не сме заедно. Секогаш имав чувство дека не сум доволно добар за неа и никогаш не се чувствував удобно во Холивуд, опкружен со сите тие богаташи и ВИП личности. Поради ова едноставно секој мораше да тргне по својот пат. ” – објаснува актерот кој денес е женет и има 13 годишна ќерка.

Where are you from? ????#AngelinaJolie #billybobthornton

A post shared by ???? (@wildjolie) on

goals goals goals

A post shared by ???? (@wildjolie) on

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“