Home ЗАБАВА Видео Еве зошто ветер и кратко фустанче не одат заедно (видео)

Еве зошто ветер и кратко фустанче не одат заедно (видео)

SHARE

Британската водителка Хелен Скелтон доживеала мала непријатност и тоа ни помалку, ни повеќе , пред Бакингемската палата!

Еве зошто ветер и кратко фустанче не одат заедно.

Но, коментарите на YouTube се позитивни, па веруваме дека и на вас ќе ви се допадне оваа снимка.

РЕКЛАМИ:
Loading...