Home ШОУ БИЗз Евровизија Евровизија 2017: Деколтето на Јана Бурческа ги собра сите погледи на црвениот...

Евровизија 2017: Деколтето на Јана Бурческа ги собра сите погледи на црвениот тепих

SHARE

Во пресрет на првата полуфинална вечер на Евровизија, вчера се одржа свеченото отворање на 62-то издание на изборот за најдобра песна во Европа.

На црвениот тепих во Киев, претставниците на секоја држава дефилираа заедно со своите тимови, а помеѓу нив беше и нашата претставничка Јана Бурческа.

Убавата пејачката шармираше во зелен фустан со шлиц додека позираше пред бројните фоторепортери.

Сепак нејзиното деколте ги собра сите погледи.

Јана изгледаше секси и пристојно на црвениот тепих погледнете.