Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Фановите бесни: Ријана каснеше на настапот 30 минути

Фановите бесни: Ријана каснеше на настапот 30 минути

SHARE

Ријана стана позната по постојаното доцнење на нејзините настапи за време на „Anti World Tour“.

Бесните фанови ја чекаа ѕвездата на дожд, за Ријана дури пола час подоцна да се појави и да почне со концертот.

Ријана

Кога пејачката конечно се појави беше исвиркана од дел од публиката, која не беше задоволна од доцнењето на Ријана.

Некои своето незадоволство го изразија и на Твитер.

Твитови

РЕКЛАМИ:
Loading...