Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Фановите ја нападнаа: Рита Ора флертуваше со оженет спортист

Фановите ја нападнаа: Рита Ора флертуваше со оженет спортист

SHARE

Рита Ора на црвениот тепих во Лондон, по повод Модните награди позираше сама, но до крајот на вечерта си пронајде „партнер“.

Пејачката беше на иста маса со Луис Хамилтон, Донатела Версаче и Ирина Шајк, но со нив беше и спортистот Конар Мекгрегор.

Рита Ора се фотографираше со него, а фотографијата заврши на Инстаграм со описот:

„На состанок“.

Се ова ќе беше во ред доколку Конор не е оженет, па следуваа многу негативни коментари на сметка на пејачката.

Таа беше обвинета дека флертувала со оженет човек, па неколку часа подоцна Рита Ора го избриша коментарот под фотографијата.

@thenotoriousmma

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on