Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Фановите загрижени: Леонардо Ди Каприо шета со апаратче за срце (фото)

Фановите загрижени: Леонардо Ди Каприо шета со апаратче за срце (фото)

2831
0
SHARE

Леонардо Ди Каприо ги загрижи фановите, откако во Њујорк беше забележан како носи апаратче за срце.

Станува збор за монитор кој ги мери отчукувањата на срцето и ја следи неговата работа.

Ди Каприо иако апаратчето го носеше под маицата во Њујорк сепак тоа не помина не забележано.

Дали актерот има проблеми со здравјето или е чисто превентивно останува да видиме.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here