Home INFO FIX + е иделно решение за освежување во летните денови! Ова е...

FIX + е иделно решение за освежување во летните денови! Ова е најпродаваниот производ од MAC Cosmetics

SHARE

Fix + е иделно решение за освежување во летните денови а воедно и најпродаваниот производ од MAC Cosmetics

Лесен спреј збогатен со витамини и минерали, со мешавина од зелен чај, камилица и краставица – за нежно смирување и освежување на кожата.
Дава хидратација и свежина на вашата кожа, воедно остава природен сјај, ја сетира шминката и ја прави долготрајна до 12h.

Спрејот можете да го користите во комбинација со други производи на скоро бескрајни начини: поинтензивна боја на сенка за очи и хајлајтер, да ja освежите и сетирате шминката, или да ја хидрирате вашата уморна кожа.
Достапен е со мирис на роза, кокос и лаванда.

Посетете го MAC Cosmetics во Скопје Сити Мол каде што ве чекаат дополнителни изненадувања.

РЕКЛАМИ: ---