Home ШОУ БИЗз Балкан Фото доказ: Сопругата на Аца Лукас во Мајами се гледала со Марко...

Фото доказ: Сопругата на Аца Лукас во Мајами се гледала со Марко Јариќ

189
0
SHARE

Во медиумите денеска одекна веста дека Аца Лукас и сопругата Соња Вуксановиќ се разделени, а таа со месеци наводно имала афера.

Соња се гледала со Марко Јариќ, а тоа го правеле во Мајами.

Дизајнерката често патувала во Америка од каде на нејзиниот Инстаграм може да се забележат доста фотографии.

Сепка она што е интересно е дека Марко живее токму во Мајами, а во истиот период со Соња и тој објавувал фотографии од убавиот град.

Дали ова е фото доказот за неверството, останува да видиме.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here