Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Фотографии од 1997-ма година: Младата Софија Вергара позира топлес

Фотографии од 1997-ма година: Младата Софија Вергара позира топлес

SHARE

Софија Вергара се фотографираше гола за најновото издание на „Women’s Health“, а по се изгледа позирањето топлес не е проблем за убавата колумбијка.

Светските медиуми денеска ги објавија топлес фотографиите на Вергара направени во 1997-ма година.

На нив позира во танга бикини покривајќи ги градите со рацете или шешир.

Може да констатираме дека ѕвездата не е остарена ни ден, а згодното тело го задржала и во петата деценија.

РЕКЛАМИ: ---