Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Фотографија која доби милиони лајкови – Роналдо со фамилијата

Фотографија која доби милиони лајкови – Роналдо со фамилијата

SHARE

Кристијано Роналдо со огромна брзина го проширува своето семејство. Пред два месеци тој стана татко на близначињата Ева и Матео благодарение на сурогат-мајка, а неодамна се дозна дека неговата девојка Џорџина Родригез е бремена.

Португалската ѕвезда сподели фотографија на која ужива покрај трите деца и саканата. На семејната фотографија, Роналдо ја држи во прегратка малата Ева, додека Џорџина го држи Матео. Зад нив со широка насмевка позира 7-годишниот Кристијано Џуниор.
ronaldo

РЕКЛАМИ:
Loading...