Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Фудбалерите на Реал не сакале да вечераат во ресторан, ова е причината

Фудбалерите на Реал не сакале да вечераат во ресторан, ова е причината

SHARE

Неофицијално, играчите на Реал, синоќа, дури не сакале да излезат во ресторанот за да вечераат, пишува спортскиот портал Спортмедиа

Нивното барање било, сите да добијат вечера во собите, а така и се случило.

Очигледно, на Роналдо и на останатите играчи на Реал им е потребен целосен мир и концентрација пред денешниот меч од Суперкупот на Европа, против Манчестер Јунајтед.

РЕКЛАМИ:
Loading...