Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Фустан кој ќе сакате да го имате: Анастасија Ражнатовиќ со совршен изглед

Фустан кој ќе сакате да го имате: Анастасија Ражнатовиќ со совршен изглед

SHARE

Анастасија Ражнатовиќ често се одлучува за провокативен изглед, но овој пат предизвика возбуда на социјалните мрежи со пристојно појавуввање.

За излегување во град тинејџерката се одлучи за црвен сантенски фустан кој и прилегаше одлично.

Фустанот ги истакна нејзините долги нозе, а со изгледот таа се пофали на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ:
Loading...