Home ЗАБАВА Tv + Reality Ги насмеаа сите во студиото: Зорица Брунцлик и Драгана Мирковиќ направија шоу...

Ги насмеаа сите во студиото: Зорица Брунцлик и Драгана Мирковиќ направија шоу во „Ѕвездите на Пинк“ (видео)

SHARE

Во новата емисија од музичкото шоу „Ѕвездите на Пинк“, Александра Радовиќ и Дара Бубамара сеуште водат војна.

Но,вистинското шоу овојпат го направија Зорица Брунцлик и Драгана Мирковиќ.

Драгана и ги зема наочарите на Зорица, а пејачката си ја соблече кондурата и и рече на Драгана: „Ја сакаш и кондурава, види колку е убава“.

Погледнете што друго ќе се случува во следната емисија